مطلب آزاد مطلب آزاد .

مطلب آزاد

همه چيز درباره كويتيشن

همه چيز درباره كويتيشن 


خيلي از ما به دفعات ورزش كرده ايم ولي به آن نتيجه ي قابل قبولي كه انتظار داشته ايم دست پيدا نكرده ايم. ورزش بسيار براي سلامت جسمي و روحي افراد موثر اما هميشه نمي توان ورزش كردن را راه حل اصلي براي رسيدن به تناسب اندام دانست زيرا بدن ما داراي چربي هاي سخت و منسجمي است كه به چربي هاي موضعي معروف است و با هر روز ورزش كردن نيز از بين نمي رود و نمي تواند تآثيري در از بين رفتن چربي هاي موضعي ايجاد كند تنها باعث مي شود بخاطر نتيجه نگرفتن، از ورزش كردن دلسر شويد و اميدتان را از دست به دهيد. اما اين پايان راه نيست. امروزه روش هاي زيادي در راستاي لاغر شدن موضعي به كمك شما آمده اند. اين روش ها در پي لاغر شدن شما معجزه مي كنند و طي چند جلسه تآثيرات باور نكردني به همراه دارند. در اين راستا يكي از روش هاي لاغري موضعي استفاده از دستگاه كويتيشن با كمترين عوارض و بيشترين كارايي مي باشد. دستگاه كويتيشن در اصفهان و ديگر شهرها توجه متحصصان زيادي را به خود جلب كرده و متخصصان مراكز خود را به اين دستگاه مجهز كرده اند.

 

كويتيشن چيست؟

يك دستگاه مدرن با عملكرد غير تهاجمي براي كانتورينگ بدن و براي از بين بردن چربي هاي موضعي زير پوستي است. اين دستگاه جايگزين مناسبي به جاي دستگاه هاي ليپوساكشن و ليپوماتيك مي باشد. كويتيشن داراي امواج فراصوت است كه اين امواج موجب از بين رفتن چربي هاي انباشته شده مي شود. در واقع اين امواج سلول هاي چربي را مي شكند و در ادامه اين سلول ها از طريق سيستم لنفاوي از بدن خارج و دفع مي شود. كويتيشن نسبت به دستگاه هاي مشابه خود بسيار ايمن تر است زيرا هيچگونه جراحي در اين روش صورت نمي گيرد در نتيجه دوره ي نقاهت و ريكاوري ندارد.

 

مزاياي كويتيشن

يكي از مزاياي اين دستگاه كه بسيار اهميت دارد اين است كه تا 12 هفته پس از دوره ي درمان از بين رفتن چربي ها ادامه دارد يعني ازين روش روشي بسيار پايدار براي از بين رفتن چربي هاست.

يكي ديگر از مزاياي كويتيشن كه بسيار جلب توجه مي كند اين است كه نيازي به دوران نقاهت و ريكاوري ندارد.

در اولين جلسه مي توانيد تآثيرات بسزايي را در از بين رفتن چربي هاي بدن خود احساس كنيد. 

از طريق امواج راديويي در لايه هاي زيرين پوست كلاژن توليد مي كند.

اين دستگاه براي همه ي قسمت هاي بدن مورد استفاده قرار ميگيرد.

اين روش درماني هيچ دردي ايجاد نمي كند و ايمنيت بالايي دارد.

به فرم دهي قسمت هاي شكم، پهلوها، باسن و... كمك مي كند.

تا حدودي به لطافت و جوانسازي سازي پوست كمك مي كند.

 

عوارض كويتيشن

 

كويتيشن هيچگونه عوارض دائمي و طولاني مدتي ندارد و بسيار ايمن است. اما در برخي از افراد كه پوست هاي حساسي دارند موجب كمي قرمزي در سطح پوست مي شود و در برخي افراد موجب احساس حالت تهوع و تشنگي مي شود كه همه ي اين عوارض گذرا و موقت هستند. اما افرادي كه دچار آسيب و دردهايي در زانو ها يا ميگرن و سردرد هستند لازم است قبل از شروع درمان با پزشك خود درميان بگذارند. 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۰۰:۲۹ توسط:احسان زماني موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :